Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Tags
hu: Címkék

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Media Image
hu: Kép média

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
hu: Egy vesszővel elválasztott felsorolás, mint például Esztergom, Tapolca, "Székesfehérvár, Fejér megye".
