Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
hy: Մուտագրել ստորակետով բաժանված ցուցակ։ Օրիանկ՝ Ամստերդամ, Մեխիկո, "Կլիվլենդ, Օհայո"
