Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Comments
is: Ummæli

en: Tags
is: Efnisorð

en: Comment
is: Ummæli

en: Media Image
is: Margmiðlunarmynd
