Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Comments
pl: Komentarze

en: Tags
pl: Tagi

en: Comment
pl: Komentarz

en: Media Image
pl: Obraz

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
pl: Wprowadź listę oddzielonych przecinkami słów. Przykładowo: Wrocław, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
