Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Body
sk: Text

en: Comments
sk: Komentáre

en: Tags
sk: Značky

en: Comment
sk: Komentár

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sk: Zadajte zoznam oddelený čiarkou. Napríklad: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
