Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Tags
uk: Теґи

en: Comment
uk: Коментар

en: Install demo content
uk: Встановити демо контент

en: Media Image
uk: Медіа-зображення

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
uk: Введіть відокремлений комами перелік. Приклад: Амстердам, Київ, "Клівленд, Огайо".
