Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha13) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Article
af: Artikel

en: Tags
af: Etikette

en: Image
af: Beeld

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker
