Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha13) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Article
ast: Artículu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Image
ast: Imaxe

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax

en: Basic page
ast: Páxina básica
