Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha13) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Article
be: Артыкул

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Image
be: Малюнак

en: Audio
be: Аўдыё

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Anonymous
be: Ананім

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
be: Выкарыстоўвайце <em>артыкулы</em> для тэрміновага змесціва, такога як навіны, прэс-рэлізы або паведамленні ў блогу

en: Wide
be: Шырокі

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML

en: Max 1300x1300
be: Максімум 1300x1300

en: Max 2600x2600
be: Максімум 2600x2600

en: Max 325x325
be: Максімум 325x325

en: Max 650x650
be: Максімум 650x650

en: Narrow
be: Вузкі
