Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha13) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Article
eo: Artikolo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Image
eo: Bildo

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto
