Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha13) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Article
is: Grein

en: Tags
is: Efnisorð

en: Image
is: Mynd

en: Audio
is: Hljóð

en: Add content
is: Bæta við efni

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Your message has been sent.
is: Skilaboð þín hafa verið send.

en: Anonymous user
is: Ónafngreindur notandi

en: Administrator
is: Kerfisstjóri
