Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha13) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Administrator
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕರು

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
