Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha13) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Article
mr: लेख

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Your message has been sent.
mr: तुमचा संदेश पाठवला गेला

en: Basic page
mr: साधे पान
