Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha13) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Tags
my: Tag များ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်
