Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha13) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Tags
sq: Etiketat

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim
