Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha13) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Article
te: వ్యాసం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Your message has been sent.
te: మీ సందేశం పంపించాం.

en: Anonymous user
te: అజ్ఞాత వాడుకరి

en: Administrator
te: నిర్వాహకుడు

en: Basic page
te: ప్రాథమిక పేజీ

en: Full HTML
te: పూర్తి HTML

en: Basic block
te: ప్రాథమిక నిరోధం

en: Website feedback
te: వెబ్‌సైటు ప్రతిస్పందన

en: Basic HTML
te: ప్రాథమిక HTML

en: Restricted HTML
te: నియంత్రిత HTML

en: Max 1300x1300
te: గరిష్టంగా 1300x1300

en: Max 2600x2600
te: గరిష్టంగా 2600x2600

en: Max 325x325
te: గరిష్టంగా 325x325

en: Max 650x650
te: గరిష్టంగా 650x650
