Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha13) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Add content
th: เพิ่มเนื้อหา

en: Your message has been sent.
th: ข้อความของคุณถูกส่งเรียบร้อยแล้ว

en: Video
th: วีดีโอ

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: All content
th: เนื้อหาทั้งหมด
