Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha13) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Article
ug: ماقالە

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار
