Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha13) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Article
ur: مضمون

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Image
ur: تصویر

en: Audio
ur: آڈیو

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Your message has been sent.
ur: آپ کا پیغام ارسال کر دیا گیا ہے۔
