Personal Access Restriction (3.0.2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Actions
eo: Agoj

en: Action
eo: Ago

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Node
eo: Nodo

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: Roles
eo: Roloj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Page not found
eo: Paĝo ne trovita

en: Entity type
eo: Speco de ento
