Personal Access Restriction (3.0.2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Actions
he: פעולות

en: Action
he: פעולה

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Roles
he: תפקידים

en: Filter
he: סינון

en: Page not found
he: הדף לא נמצא

en: All types
he: כל סוג

en: About
he: אודות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: User roles
he: תפקידי משתמש
