Personal Access Restriction (3.0.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Action
th: แอคชั่น

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: Page not found
th: ไม่พบหน้าที่เรียก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
