Personal Access Restriction (3.0.3) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Actions
bg: Действия

en: Action
bg: Действие

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Node
bg: Материал

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Roles
bg: Роли

en: Filter
bg: Филтър

en: Page not found
bg: Страницата не може да бъде намерена.

en: All types
bg: Всички видове
