Personal Access Restriction (3.0.3) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Actions
et: Toimingud

en: Action
et: Tegevus

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Node
et: Postitus

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Roles
et: Rollid

en: Filter
et: Filtreeri

en: Page not found
et: Lehekülge ei leitud

en: About
et: Programmist

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: Entity ID
et: Olemi ID
