Personal Access Restriction (3.0.3) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Action
ku: کردار

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Node
ku: گرێ

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Page not found
ku: په‌ڕه‌ نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: About
ku: دەربارە
