Personal Access Restriction (3.0.4) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Actions
af: Aksies

en: Action
af: Aksie

en: Node
af: Mode

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Roles
af: Rolle

en: Filter
af: Filtreer

en: Page not found
af: Bladsy nie gevind
