Personal Access Restriction (3.0.4) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Actions
bs: Akcije

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: Node
bs: Nod

en: Access denied
bs: Pristup odbijen

en: Roles
bs: Uloge
