Personal Access Restriction (3.0.4) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Taxonomy term
hi: वर्गीकरण परिभाषा

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Node
hi: नोड

en: Access denied
hi: प्रवेश निषेध

en: Roles
hi: भूमिका

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Page not found
hi: पृष्ठ नहीं मिला

en: All types
hi: सभी प्रकार

en: About
hi: के बारे में

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Entity ID
hi: इकाई आईडी
