Personal Access Restriction (3.0.4) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Actions
it: Azioni

en: Action
it: Azione

en: Taxonomy term
it: Termine della tassonomia

en: User ID
it: ID utente

en: Node
it: Nodo

en: Access denied
it: Accesso negato

en: Roles
it: Ruoli

en: Filter
it: Filtra

en: All roles
it: Tutti i ruoli

en: Page not found
it: Pagina non trovata

en: All types
it: Tutti i tipi

en: About
it: Informazioni

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: User roles
it: Ruoli utente

en: Entity ID
it: ID Entità
