Personal Access Restriction (3.0.4) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Access denied
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ತಿರಸ್ಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Page not found
kn: ಪುಟವು ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: All types
kn: ಎಲ್ಲಾ ಬಗೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: No results
kn: ಯಾವುದೆ ಫಲಿತಾಂಶ ಇಲ್ಲ
