Personal Access Restriction (3.0.4) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Action
nl: Actie

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Roles
nl: Rollen

en: All roles
nl: Alle rollen

en: Filter options
nl: Opties filteren

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: All types
nl: Alle typen

en: About
nl: Over

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: No results
nl: Geen resultaten

en: User IDs
nl: Gebruiker-ID's

en: Page not found (404)
nl: Pagina niet gevonden (404)

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID
