Personal Access Restriction (3.0.4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Action
ur: ایکشن

en: Taxonomy term
ur: ٹیکسانمی ٹرم

en: Access denied
ur: رسائی مسترد

en: Filter
ur: فلٹر

en: Page not found
ur: مطلوبہ صفحہ نہیں مل سکا

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
