Personal Access Restriction (3.0.5) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ast: Aiciones

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Node
ast: Noyu

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: Filter
ast: Filtru
