Personal Access Restriction (3.0.5) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Action
kk: Әрекет

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Node
kk: Түйін

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Page not found
kk: Мұндай парақ табылған жоқ
