Personal Access Restriction (3.0.5) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Actions
mr: कृती

en: Action
mr: कृती

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: Node
mr: शाखा

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Filter
mr: गाळणी

en: Page not found
mr: पान सापडले नाही

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
