Personal Access Restriction (3.0.5) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Actions
sl: Akcije

en: Action
sl: Akcija

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Node
sl: Vozlišče

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Roles
sl: Vloge

en: Page not found
sl: Stran ni bila najdena

en: About
sl: O modulu
