Personal Access Restriction (3.0.6) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Actions
gl: Accións

en: Action
gl: Acción

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Filter
gl: Filtro

en: Page not found
gl: Páxina non atopada

en: All types
gl: Todos os tipos

en: About
gl: Información

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: User roles
gl: Roles de usuario

en: Entity ID
gl: ID da entidade
