Personal Access Restriction (3.0.6) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Node
hy: Նոդ

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Roles
hy: Դերեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Page not found
hy: Էջը գտնված չէ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
