Personal Access Restriction (3.0.9) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Action
eu: Ekintza

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Node
eu: Nodoa

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Filter options
eu: Iragazki aukerak

en: Page not found
eu: Orria ez da antzeman

en: All types
eu: Mota guztia

en: About
eu: (r)i buruz

en: Entity type
eu: Entitate mota
