Personal Access Restriction (3.0.9) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Actions
fa: عملکردها

en: Action
fa: عملکرد

en: Taxonomy term
fa: واژه طبقه‌بندی

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Node
fa: محتوا

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Filter
fa: فیلتر

en: Page not found
fa: صفحه مورد نظر یافت نشد.

en: All types
fa: تمام انواع

en: About
fa: درباره

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: User roles
fa: نقش‌های کاربری

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر
