Personal Access Restriction (3.0.9) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Actions
pl: Akcje

en: Action
pl: Akcja

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Node
pl: Węzeł

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Roles
pl: Role

en: Filter
pl: Filtr

en: Filter options
pl: Opcje filtrowania

en: Page not found
pl: Strona nie znaleziona

en: All types
pl: Wszystkie typy

en: About
pl: O stronie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: User roles
pl: Role użytkowników

en: No results
pl: Brak wyników

en: User IDs
pl: Identyfikatory użytkownika

en: Entity ID
pl: ID encji
