Personal Access Restriction (3.0.9) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Actions
ru: Действия

en: Action
ru: Действие

en: Taxonomy term
ru: Термин таксономии

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Node
ru: Материал

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: Roles
ru: Роли

en: Filter
ru: Фильтр

en: All roles
ru: Все роли

en: Page not found
ru: Страница не найдена

en: All types
ru: Все типы

en: About
ru: Информация

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: User roles
ru: Роли пользователя

en: No results
ru: Нет результатов

en: Access allowed
ru: Доступ предоставлен

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности
