Personal Access Restriction (3.0.2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Action
sr: Акција

en: User ID
sr: ID корисника

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Page not found
sr: Страна није пронађена

en: Entity type
sr: Тип ентитета
