Personal Access Restriction (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Actions
lv: Darbības

en: Action
lv: Darbība

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Node
lv: Mezgls

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Roles
lv: Lomas

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: All types
lv: Visi veidi

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: User roles
lv: Lietotāja lomas
