Personal Access Restriction (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Action
mn: Үйлдэл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Node
mn: Зангилаа

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Page not found
mn: Хуудас олдоогүй
