Personal Access Restriction (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Action
fi: Toiminto

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Filter
fi: Suodatus

en: All roles
fi: Kaikki roolit

en: Page not found
fi: Sivua ei löydy

en: All types
fi: Kaikki tyypit

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: User roles
fi: Käyttäjäroolit

en: No results
fi: Ei tuloksia

en: Access allowed
fi: Pääsy sallittu

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID
