Personal Access Restriction (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Action
id: Tindakan

en: Taxonomy term
id: Istilah taksonomi

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Access denied
id: Akses ditolak

en: Roles
id: Peran

en: Page not found
id: Halaman tidak ditemukan

en: All types
id: Semua tipe

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: User roles
id: Peran pengguna

en: Entity ID
id: ID Entitas
