Personal Access Restriction (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Actions
km: អំពើ

en: Action
km: អំពើ

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Filter
km: តម្រង

en: Page not found
km: រក​ទំព័រ​មិន​ឃើញ​
