Personal Access Restriction (8.x-2.1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Actions
be: Дзеянні

en: Action
be: Дзеянне

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Node
be: Вузел

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Roles
be: Ролі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Page not found
be: Старонка ня знойдзеная

en: About
be: Аб

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
