Personal Access Restriction (8.x-2.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Access denied
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Page not found
dz: ཤོག་ལེབ་འདི་མ་ཐོབ་པས།
